BAŞLAMADAN ÖNCE OKUYUNUZ!

Çok değerli çocuklar, anne babalar,

4,5-9 Yaş çocuklarımızın bedensel ve zihinsel gelişimlerine eğitici ve eğlenceli videolarla katkıda bulunmak istiyoruz. Bu sebepten, Gymba Arena’da çalıştığımız basketbol, cimnastik ve hareket eğitimi branşlarının temel hareketlerini sizlerle buluşturuyoruz. Velilerimizden isteğimiz; programın yapılabileceği uygun ortamın sağlanması ve videoları sırasıyla çocuklarımıza seyrettirmeleridir.

Velilerimizden isteğimiz; programın yapılabileceği uygun ortamın sağlanması ve programları sırasıyla çocuklarımıza seyrettirmeleridir. Çocuklarımızın hareketleri kendi başlarına, ebeveynlerinden direktif almadan yapabilmeleri, kendi kendilerine bir şey başarabilmeleri açısından çok değerlidir. Anne babalarımızın bu konuya hassasiyetle özen göstermelerini önemle rica ediyoruz. Diğer taraftan, çocuklarımızı teşvik edebilme açısından, programları onlarla beraber yapmayı da deneyebilirsiniz. Dolu mide ile antrenman yapılmaması gerektiği konusunda lütfen dikkat ediniz.

İyi eğlenceler

Evde Gymba Programı, 4/6 yaş çocuklar için tasarlanmış 16 antrenmandan oluşmaktadır.

Program boyunca basketbol, cimnastik ve hareket eğitimi branşlarının kolay uygulanabilir temel hareketleri yapılır.

Devamlılık, Sürat, Çeviklik, Sıçrama, Koordinasyon, Esneklik, Denge, Çeviklik, Ball Handling, Pass, Duruşlar, Stoplar, Şut, Turnike çalışmalarının evde ve her yerde yapılabilir hareketleri uygulanır.

Her antrenman haftada 2 kez yapıldığında program en iyi sonucu verecektir.

1 Antrenman ortalama 16 dakikadır ve 14 hareket içerir.

30 ila 45 sn boyunca hareket yapılır, hareketler arasında 15 ila 30 sn dinlenme verilir.

2 gün ara ile uygulanması daha verimli olacaktır.

Antrenmanlar sırasıyla yapılmalıdır.

Spor kıyafet, havlu, mini top, mini basketbol potası

Evde Gymba Eğitim Seti ile; basketbol, cimnastik ve hareket eğitimi branşlarının evde yapılabilir temel hareketlerini çocuklar ile buluşturuyoruz. Evde ve her yerde kolay uygulanabilir ve eğlenceli hareketler ile daha fazla çocuğun spor yapmasını amaçlıyoruz.

maltepe sporyap logomaltepe spor okulu

İletişim


Küçükyalı Gymba Arena Aydınevler Mah. Aslanbey Cad. No:5-7A Mert Plaza İstanbul