1. Sporyap A.Ş.’nin markası olan evde.gymba.net tarafından evde.gymba.net’in internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

2. evde.gymba.net sitesi, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya evde.gymba.net sitesinde tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) evde.gymba.net web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

3. Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz ve veya ödeme aşamasında doğrudan İyzico Güvenli Ödeme Sistemi’ne yönlendirilir.

4. evde.gymba.net sitesi iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine standart ürün teslim, bilgilendirme ve kampanya mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

5. Sözleşmenin Feshi
İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya evde.gymba.net sitesi tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. evde.gymba.net web sitesi, üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

6. İhtilaflerin Halli
İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

7. Yürürlük
Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Evde Gymba Eğitim Seti ile; basketbol, cimnastik ve hareket eğitimi branşlarının evde yapılabilir temel hareketlerini çocuklar ile buluşturuyoruz. Evde ve her yerde kolay uygulanabilir ve eğlenceli hareketler ile daha fazla çocuğun spor yapmasını amaçlıyoruz.

maltepe sporyap logomaltepe spor okulu

İletişim


Küçükyalı Gymba Arena Aydınevler Mah. Aslanbey Cad. No:5-7A Mert Plaza İstanbul