evde-gymba-egitim-seti-2020-min
UYGUN FİYAT
Evde Gymba Eğitim Seti
224 HAREKET 16 VİDEO
sadece
39₺
 • 4,5-9 Yaş çocuklar için
 • Basketbol, Cimnastik ve Hareket Eğitimi 1 Antrenmanda
 • EVDE, TATİLDE, HER YERDE Kolayca Yapılan, 224 Temel Hareket, Ortalama 16 Dakikalık Eğlenceli 16 Antrenman Videosu
 • İSTEDİĞİN ZAMAN, İSTEDİĞİN KADAR, Televizyondan , Tabletten, Telefondan vb Kolayca İzle.

Sepetiniz şu anda boş.

Anasayfaya geri dön

Eğitim Bilgisi

Çok değerli çocuklar, anne babalar,

4,5-9 Yaş çocuklarımızın bedensel ve zihinsel olarak gelişimlerine evlerde de eğlenceli videolarla katkıda bulunmak istiyoruz. Bu sebepten, Gymba Arena’da çalıştığımız basketbol, cimnastik ve hareket eğitimi branşlarının temel hareketlerini, uzman eşliğinde sizlerle buluşturuyoruz.

Velilerimizden isteğimiz; programın yapılabileceği uygun ortamın sağlanması ve programları sırasıyla çocuklarımıza seyrettirmeleridir. Çocuklarımızın hareketleri kendi başlarına, ebeveynlerinden direktif almadan yapabilmeleri, kendi kendilerine bir şey başarabilmeleri açısından çok değerlidir. Anne babalarımızın bu konuya hassasiyetle özen göstermelerini önemle rica ediyoruz. Diğer taraftan, çocuklarımızı teşvik edebilme açısından, programları onlarla beraber yapmayı da deneyebilirsiniz. Dolu mide ile antrenman yapılmaması gerektiği konusunda lütfen dikkat ediniz.

İyi eğlenceler

Evde Gymba Eğitimi, 4,5-9 yaş çocuklar için tasarlanmış 16 antrenmandan oluşmaktadır.

Program boyunca basketbol, cimnastik ve hareket eğitimi branşlarının kolay uygulanabilir temel hareketleri yapılır.

Devamlılık, Sürat, Çeviklik, Sıçrama, Koordinasyon, Esneklik, Denge, Çeviklik, Ball Handling, Pass, Duruşlar, Stoplar, Şut, Turnike çalışmalarının evde ve her yerde yapılabilir hareketleri uygulanır.

Her antrenman haftada 2 kez yapıldığında program en iyi sonucu verecektir.

1 Antrenman ortalama 16 dakikadır ve 14 hareket içerir.

30 ila 45 sn boyunca hareket yapılır, hareketler arasında 15 ila 30 sn dinlenme verilir.

2 gün ara ile uygulanması daha verimli olacaktır.

Antrenmanlar sırasıyla yapılmalıdır.

Spor kıyafet, havlu, mini top, mini basketbol potası

Evde Gymba Eğitim Seti için 17 yorum yapıldı
  1. ufuk a.

   program çok güzel. merakle bekliyoruz.

  1. aslı kalyoncu

   tebrikler arkadaşlar, güzel çalışma olmuş. Sizi Instagramdan da severek takip ediyoruz.

  1. özcan nuh

   program çok güzel. böyle bir dönemde böyle bir uygulama çok ailenin ihtiyacını karşılayacaktır.

  1. Serkan Altıncı

   Çok yenilikçi ve faydalı bir uygulama olmuş. Enerjiniz harika, çocukların keyifle takip edeceğinden eminim. 💪👍

  1. Koray yilmaz

   Dun satin aldik programlari, hemen basladik, ilk antrenman guzeldi. Hepsini tamamlamak cok guzel olacak. Bu gunlerde cocuk icin ve aile icin yapilabilecek cok iyi bir aktivide. Fiyati da uygun.

  1. HÜMA ÖZTÜRK

   16 antrenman için çok pahalı değil, zaten 4 ay sürüyormuş, 4 çocuğumuz var, büyük çocuklarım bile izlerken keyif alıyor 🙂 onlar diğerlerini izledi bile. aslında 4 yaşındaki çocuğum için çok iyi oldu. herkes memnun. eve farklı hava kattı.

  1. Taşkın Yıldırım

   internette evdeki cocuklar için cimnastik hareketleri eğitim videosu arıyordum. hep ingilizce vardı. türkçe hiç yoktu. tesadüfen denk geldim ve profesyonel oldukları için ve 23 yıllık tecrübeleri olduğu için satın aldık. iyiki de almışız. kesinlikle öneririm.

  1. Nermin Kaya

   Bu videoları, ev haricinde, sahilde ve parktada uyguladık, çok eğlendik, oğlum tabletten ve telefondan izleyerek zevkle yapıyor. Sıkılmıyor, Çocukları düşünmeniz çok güzel, yaz boyunca bu video eğitimlerini yapacağız.

  1. Hakan Çelik

   Ankarada oturuyoruz. Videoları alalı 1 hafta oldu. ikiz oğullarım var .Çok eğleniyorlar. Yanlarında bir büyüğün eşlik etmesi çok güzel. Onlarla beraber bende yapıyorum. Renk kattınız. Anne ve dedesiyle yazlıkta yapmaya devam edecekler.

  1. Birgül Aydın

   Bugün aldık ve heyecanla uygulamaya başladık, anlatım dili çok samimi ve güzel olmuş. programın 4 ay sürmesi çok iyi. Coronadan dolayı yaz okullarına gönderemeyeceğiz. Bizim için iyi bir çözüm oldu. Yazlıkta ve evde bilinçli bir aktivite olacak. Kızım adına teşekkür ederim.

  1. İlhan Semir

   Videoları alalı 2 gün oldu.Eğlenerek yapıyoruz. Beslenme ve tavsiyeler kısmınız çok güzel. Öğretmenin söylemesi daha etkili oluyormuş. Kızımız bal yemeye başladı. 🙂 uygun fiyatlı ve 4 aylık bir program olması çok iyi. Okullarda bu programı uygulayabilir.iyi düşünülmüş.

  1. SUDE AKTAN

   Videoları alalı 1 hafta oldu. Çok samimi ve bilinçli , enerji dolu bir program. Bizim için oğlumuzun sıkılmadan bu hareketleri yapabilmesi ve her yerde uygulanabilir olması çok önemli.Teşekkür ederiz.

  1. Ali KORAY

   BUGÜN UYGULAMAYA BAŞLADIK. HEYECANLA ODAKLANIP, DİNLEYİP, UYGULUYORUZ. KOLAY KULLANIMLI VE AŞAMA AŞAMA TAKİP EDEN BİR DİL ANLATIMI VAR. SAMİMİ VE EĞİTİCİ. TEŞEKKÜR EDERİZ.

  1. AYŞE ÖZDEN

   Anlatım dili çok iyi, çocukları düşünerek hazırlanmış, gelişimi destekleyici bir paket. İnternette devamlı araştırıyorduk.İstediğimiz gibi konsantre olup yapabiliyor. Bende eşlik ediyorum. Eğlenerek yapıyoruz.Teşekkür ederiz.

  1. NESLİHAN ÇAPAR

   Alalı 3 gün oldu. Evde çok sıkıyorduk. Bilinçli ve uzmanlarca hazırlanmış eğitici aktiviteler , yaparken anlaşılıyor. samimi ve enerji dolusunuz.Teşekkür ederim.

  1. Nalan Kale

   İki kızım var, tereddüt etmiştim. Onlar için güzel bir aktivite oldu. Cimnastik haricinde basketbol hareketleri ile tamamlayıcı bir program olmuş. Videoda söylendiği gibi, heryerde uygulanabilir olması bizim için çok önemliydi. Çocuklarımızı düşünenlere teşekkür ederiz.

  1. Yasemin Özdemir

   1 hafta oldu, çok beğendik. Oğlum çok sıkılıyordu, şimdi çok mutlu,Teşekkür ederiz. 4 ay uygulanabilmesi çok güzel.Bizim için ailece yaptığımız güzel bir etkinlik saati oldu. Yazlıkta sıkılacaktı, yaz aktivitesi olarakda devam edeceğiz.Teşekkür ederiz.

Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra, Evde Gymba Eğitim Setine giriş şifrenizi mail olarak alacaksınız. Videoları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, televizyondan, tabletten ve telefondan izleyebileceksiniz. İyi eğlenceler!

Evde Gymba Eğitim Seti ile; basketbol, cimnastik ve hareket eğitimi branşlarının evde yapılabilir temel hareketlerini çocuklar ile buluşturuyoruz. Evde ve her yerde kolay uygulanabilir ve eğlenceli hareketler ile daha fazla çocuğun spor yapmasını amaçlıyoruz.

maltepe sporyap logomaltepe spor okulu

İletişim


Küçükyalı Gymba Arena Aydınevler Mah. Aslanbey Cad. No:5-7A Mert Plaza İstanbul